icon

GameGuardian

99.0 için
Android

4.3

505

Favori oyunlarınız için yardım alın

70.1M

Bu uygulamayı oyla

GameGuardian, 'yasa dışı olarak' avantajlar ve iyileştirmeler elde etmek için Android video oyunlarınızın içeriğini değiştirmenize izin veren bir uygulamadır. İstediğiniz parametreleri değiştirmek için çalışma süresi boyunca kod enjeksiyonuna dayanarak çalışır.

GameGuardian'ı yüklendikten sonra, her zaman görebileceğiniz yarı saydam bir ikonla uygulamayı arka planda çalışır vaziyette bırakabilirsiniz. Bir oyunu çalıştırdığınızda GameGuardian'ı açabilir ve değiştirmek istediğiniz uygulamanın işlemini seçebilirsiniz. Örneğin, bir oyunda sadece belirli sayıda canınız varsa, GameGuardian'ın onaltılık editörünü bu numarayı aramak ve istediğiniz herhangi bir sayıyla değiştirmek için kullanabilirsiniz.

GameGuardian'ın özelliklerinden bir diğeri de, normalde bir binanın inşa edilmesi veya enerjinizi geri almak için belirli bir saat beklemenizi sağlayan video oyunlarında anında geliştirmeler yapmak için uygulamanın dahili saatini ve cihazın kendisini değiştirebilme özelliğidir. Parmağınızı havada asılı simgeye basılı tutarsanız, zamanın akışını artırabilir veya azaltabilirsiniz.

Bu uygulama, çoğu durumda, oyunlarda temelde hile yapmak için kullanıldığını söylemeden geçer. Bu nedenle, eğer uygulamaların geliştiricileri bunu hile yapmak için kullandığınızı fark ederlerse, hesabınızı kaybetme riskini üstlenirsiniz. Sonra uyarmadık demeyin.
Gereksinimler

Cihaz root'lu olmalı.

X